Yaşam

Aile dizisinde dikkat çeken eşcinsel detayı! Seyirci ikiye bölündü

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Canan Ergüder, Nejat İşler ve Işık Sürer’in paylaştığı Aile dizisi dün akşam 7. bölümüyle ekrana geldi. Devin ile dizide konuşan Leyla Soykan hakkında bir detay dikkat çekti.

“SEVDİĞİMİ KAYBEDİYORUM, CESUR OLAMIYORUM”

Canan Ergüder’in canlandırdığı Leyla Soykan, istemediği bir erkekle annesinin zoruyla evlendirildi ve bu evlilikten iki çocuğu oldu. Ağabeyi Aslan’ın (Kıvanç Tatlıtuğ) karısı Devin’le (Serenay Sarıkaya) konuşmak isteyen Leyla, bir meyhaneye gider. Tanıdığını görerek kucaklaşan Leyla duygusal anlar yaşıyor. Devin’in sorusu üzerine konuşan Leyla, eski sevgilisi Deniz’i kaybettiğini söyleyerek, “Sevdiğimi kaybettim. Cesur olamadım” diyor.

LEYLA SOYKAN GAY Mİ?

Daha önce de eşini öptükten sonra kusan Leyla Soykan, annesine, “Ben anormal miyim? Neden benden utanıyorsunuz?” O sorar. Bu sahnelerin ardından Leyla Soykan’ın eşcinsel olduğu ve kaybettiği eski sevgilisi Deniz’in de kadın olduğu iddia edildi.

Seyirci İkiye Bölündü

Sahne kısa sürede sosyal medyanın gündemine otururken seyirciler ikiye bölündü. Bazıları dizide eşcinsel bir karakterin yer almasını desteklerken, bazıları da RTÜK’e davet ederek tepki gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
-
Başa dön tuşu