Haber

Şahinbey Ampute Futbol Takımı İspanya’ya gidiyor

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şampiyonlar Ligi maçları için İspanya’ya gidecek Şahinbey Ampute Futbol Takımı ile bir araya gelerek moral verdi.

Şahinbey Belediyesi Ampute Futbol Takımı, bu yıl İspanya’da düzenlenecek EAFF Şampiyonlar Ligi 2023 maçlarının son hazırlıklarını tamamladı. En son 2021 yılında Gaziantep’te düzenlenen ve 8 ülkenin şampiyonlarını eleyerek kupayı kazanan mavi-beyazlı ekip, kupayı ikinci kez Gaziantep’e getirmek için mücadele edecek.

“Takımımıza güveniyorum”

Şahinbey Ampute Futbol Takımı Onursal Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 8 Kasım Çarşamba günü yola çıkacak olan Şahinbey Ampute Futbol Takımı ile bir araya gelerek başarılar diledi. Başkan Tahmazoğlu, kupanın favorisi olduklarını belirterek, “Şahinbey Ampute Futbol Takımımız, İspanya’da düzenlenecek EAFF Şampiyonlar Ligi 2023 turnuvasına katılacak. Çeşitli ülkelerin şampiyon grupları İspanya’da karşı karşıya gelecek. Şahinbey Belediyesi olarak Şahinbey Belediyesi olarak. 2021 yılında düzenlenen EAFF Şampiyonlar Ligi’ne ev sahipliği yaptık. “Ve o turnuvada da Şahinbey Ampute Futbol Takımımız kupayı müzemize getirdi. Şu anki hedefimiz bu değerli kupayı ikinci kez şehrimize kazandırmaktır. Ekibimize ve teknik ekibimize güveniyorum” dedi.

“Kupayı ikinci kez kazanacağız”

Hedeflerinin Şampiyonlar Ligi kupası olduğunu belirten Şahinbey Ampute Futbol Takımı Kulübü Başkanı Cuma Güzel, “Şahinbey Ampute Futbol Takımımız, 9 Kasım ortasında İspanya’nın Malaga kentinde 8 ülkenin katıldığı Şampiyonlar Ligi’ne çıkacak. -13. Takımımıza güveniyorum, daha önce elde ettiğimiz başarıyı Gaziantep’te de tekrarlayarak, “Şampiyonlar Ligi kupasını Türk milletine sunmak için çaba göstereceğiz. Şahinbey Ampute Futbol Takımımız daha önce 3 lig, 3 Türkiye Kupası ve 1 Şampiyonlar Ligi kupası kazandı. İnşallah ikincisini de kazanacağız” dedi. – GAZİANTEP

haber-hilvan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu